Chata Malá Lučivná

Tlač

Vlastnosti nehnuteľnosti

Poloha
Cena
Cena dohodou
Typ nehnuteľnosti:
Chaty
Typ ponuky:
Predaj
Vlastnosti nehnuteľnosti :
  • elektrika
  • voda
  • kompletne zariadený
  • elektrické kúrenie
  • príjazdova cesta

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj chatu v Malej Lučivnej.

Novovybudovaná štýlová Chata Malá Lučivná sa nachádza v rekreačnej oblasti obce Párnica, v Malej Lučivnej, neďaleko lyžiarskeho vleku.
Chata pozostáva s celkovou kapacitou 12 lôžok v štyroch 2-lôžkových spálňach. Jedna z nich disponuje televízorom a DVD prehrávačom, dve možnosťou dvoch prísteliek na výsuvných lôžkach. Spoločný čas strávite na prízemí v obývacej miestnosti, ktorá je vybavená gaučom, CD prehrávačom a krbom. Miestnosť je prepojená s kuchynskou časťou, v ktorej použijete elektrickú rúru, plynový sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mrazničku a umývačku riadu.

V chate sa nachádzajú dve kúpelne. Jedna so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou, sušičom na vlasy a stojanom na sušenie bielizne, druhá s umývadlom, práčkou a toaletou.

Siete: Voda, elektrika a šachta
Vykurovanie: elektrika a krb

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Popis nehnuteľnosti

Počet poschodí:
1

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.