Rodinný dom v Oravskom Bielom Potoku

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
220,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
1124 m2
Zastavaná :
144 m²
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Na predaj vám, ponúkam murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Oravský Biely Potok. Táto obec je vstupnou bránou do rekreačnej oblasti Západné Tatry-Roháče.
Rodinný dom je strednej veľkosti o rozmeroch 12×12 m, zo zastavanou plochou 144 m2 a obytnou plochou 288 m2.Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 1986 a dispozične pozostáva z technického prízemia a dvoch obytných, nadzemných podlaží.
Na peknom rovinatom pozemku, sú postavené ešte 3 menšie objekty a to murovaná garáž so skladom, menšia hospodárska stavba -kurín a pekný drevený altánok s vonkajším sedením.
Do rodinného domu sa po schodoch dostaneme do prvého nadzemného podlažia cez vstupnú chodbu. Napravo sa nachádzajú wc a kúpeľňa a schodisko na druhé nadzemné podlažie a schodisko do prízemia. Na ľavej strane je zrekonštruovaná priestranná kuchyňa s drevenou kuchynskou linkou a veľká obývacia miestnosť. Rovno sa vstupuje do spálne s balkonom.
V druhom nadzemnom podlaží, sa nachádza chodba a 3 spálne, wc a kúpeľňa so sprchovým kútom a dva balkony.
Na prízemí sa nachádzajú technické miestnosti, ako kotolňa, dielňa ,práčovňa, kancelária a jedna miestnosť zo samostatným vstupom zo zadnej časti domu, ktorá v minulosti slúžila ako obchod s potravinami.
V rodinnom dome prebehla čiastočná rekonštrukcia. V celom dome sú plastové okná a zrekonštruovaná bola kuchyňa, schodisko a v 1 NP sú aj plávajúce podlahy.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, plyn ,elektriku. Kanalizácia je do žumpy. Kúrenie je ústredné na plyn a pevné palivo.

Rodinný dom je obývaný, nachádza sa v lone krásnej podhorskej ,oravskej prírody ,je veľmi dobre udržiavaný a po menšej rekonštrukcii ,či modernizácii ,vhodný aj na prestavbu na rodinný penzion.
Pekný, udržiavaný pozemok sa vzadu končí pri romantickom zregulovanom potôčiku.
Rodinný dom nie je zaťažený úverom a je kúpou voľný

Pre viac informácií a prípadné obhliadky ,prosím kontaktujte t.č. 0903 502 111..

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrika
  • voda
  • garáž
  • kompletne zariadený
  • príjazdova cesta

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.