Stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
Cena dohodou
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
8287 m2
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Predám stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši.
Výmera celkového pozemku je 8287 m2.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: Voda, elektrika, plyn a kanalizácia.

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov alebo bytov do výšky 2 NP.


Jedná sa o zmiešané územie s prevahou občianskej vybavenosti, kde môžu byť 2 NP, index zastavanosti je 50% v tom sú už aj parkovacie miesta. Minimálny podiel plochy zelene z plochy pozemku je stanovený na 20 %. Uvedený minimálny podiel zelene je potrebné dodržať v prípade povoľovania zariadení prechodného ubytovania, bytových domov s polyfunkčným parterom a ostatných bytových a rodinných domov v zmysle prípustného funkčného využitia. Ú z e m n ý p l á n m e s t a Liptovský Mikuláš š Z m e n y a d o p l n k y č. 6 2 URČENIE PRÍPUSTNÝCH, OBMEDZUJÚCICH ALEBO VYLUČUJÚCICH PODMIENOK NA VYUŽITIE JEDNOTLIVÝCH PLÔCH A INTENZITU ICH VYUŽITIA 2.1 CHARAKTERISTIKA FUNKČNÉHO VYUŽITIA ÚZEMIA PODĽA JEDNOTLIVÝCH TYPOV 2.1.4 Zmiešané územie s prevahou občianskej vybavenosti V kapitole 2, podkapitole 2.1 Charakteristika funkčného využitia územia podľa jednotlivých typov, v časti 2.1.4 Zmiešané územie s prevahou občianskej vybavenosti, v časti Prevládajúce sa na koniec prvého odstavca dopĺňa text v znení: Minimálny podiel plochy zelene z plochy pozemku je stanovený na 20 %. Uvedený minimálny podiel zelene je potrebné dodržať v prípade povoľovania zariadení prechodného ubytovania, bytových domov s polyfunkčným parterom a ostatných bytových a rodinných domov v zmysle prípustného funkčného využitia.

cena za 1m2 - 70 €


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrika
  • plyn
  • voda
  • kanalizácia

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.