Predám pozemok zberného dvoru Miestna výkupňa Šaľa

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
130,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Prevádzky na podnikanie
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
1717 m2
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Miestna výkupňa Šaľa sa nachádza v okrese Šaľa v obci Šaľa na ul. Jazerná. Prevádzka je zapísaná v katastrálnom území Šaľa s parc. č. 1028/2. Celková výmera pozemku je 1 717 m2.
Nehnuteľnosť sa skladá so spevnenej plochy, na ktorej je umiestnená Výkupňa s rozmermi 7,5 x 3,0 m. Celkový rozmer Výkupne je 22,5 m2. Objekt výkupne je jednoduchý typizovaný objekt, s pôdorysným tvarom obdĺžnika s plochou strechou, osadený na spevnenej ploche približne v strede areálu výkupne.
Pozemok sa nachádza v zastavanom území južnej časti okresného mesta Šaľa, v katastrálnom území Šaľa. Pozemok je situovaný na rozhraní zástavby rodinných a bytových domov a budov občianskej vybavenosti, vo vzdialenosti cca 700 m od centra
mesta.

Pozemok je rovinatý s upraveným povrchom spevnených plôch, oplotený a s vybudovanou prípojkou napojenou na verejné rozvody NN. Ostatné prípojky inžinierskych sietí sú v dosahu na ulici.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.