Predám priemyselný objekt v Trebišove

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
350,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Prevádzky na podnikanie
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
3460 m2
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Predám priemyselný objekt v Trebišove. Areál sa nachádza v priemyselnej oblasti.
POPIS STAVBY – Administratívna budova
Jedná so o prízemný nepodpivničený objekt, so súpisným číslom 957, postavený na parcele č. 3306/1 na pôdoryse jednoduchého obdĺžnika s pozdĺžnou osou mierne naklonenou V-Z, zastrešený šikmou sedlovou strechou.
Stavba je napojená na rozvod vody, elektriny, splaškovej kanalizácie a na telefónnu prípojku Stavba bola postavená a daná do užívania v roku 1970. V roku 2007 bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia a modernizácia. Boli vymenené niektoré okná za plastové, vyspravené vnútorné omietky s nátermi, a vymenená sanita.
POPIS STAVBY – Hala
Jedná so o prízemný nepodpivničený objekt halového typu, so súpisným číslom 2403, postavený na parcele č. 3306/2, na pôdoryse jednoduchého obdĺžnika s prístavbou prístrešku na bočnej severozápadnej fasáde, s pozdĺžnou osou SV-JZ, zastrešený sedlovou strechou s plytkým sklonom, pultovou nad prístreškom. Stavba pochádza z roku 1991 a je napojená na rozvod NN.

POPIS STAVBY – Plechový sklad
Jedná sa o prenosnú stavbu uloženú na upravenom povrchu vedľa Haly pri juhovýchodnom oplotení, na parcele č. 3306/1. Je to jednoduchý prízemný nepodpivničený plechový sklad na pôdoryse jednoduchého obdĺžnika. Nosnú konštrukciu tvoria oceľové rámy, na ktorých sú prizvárané z vonkajšej strany výplne z plných plechov s povrchovou úpravou náterov. Strechu tvorí plochá pultová strecha z vlnitého plechu bez náteru na oceľovej kostre. Stavba nie je napojená na žiadny rozvod.

Spevnené plochy s asfaltovým povrchom sa nachádzajú na parcele č. 3306/1


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrika
  • plyn
  • voda
  • príjazdova cesta
  • kanalizácia

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.