Posledný RD novostavba - bungalov

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
235,000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
600 m2
Úžitková :
104 m²
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj už len 1 priestranný bungalov na slnečnom pozemku vo Veličnej – Revišnom s rozlohou pozemku cca 600 m2. Úžitková plocha RD je 104 m2, vybudované a funkčné prípojky na elektrinu i vodu s osadeným elektromerom a vodomerom, odkanalizovane riešené vybudovanou žumpou, prístup k pozemku z komunikácie. Objekt je jednopodlažnou nepodpivničenou stavbou so sedlovou strechou – plechová krytina, príprava na krb a tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie v celom objete. Pôdorysné rozmery 9 x 14 m, vstup zo severovýchodnej strany, výstup na veľkú terasu na juhovýchod. Objekt ideálny pre 3-4 člennú rodinu je presvetlený veľkými oknami v časti obytných izieb a v obývacej izbe spojenej s kuchyňou s výstupom priamo na terasu. Súčasťou dennej časti je zádverie, kotolňa – technická miestnosť, samostatné WC a obývacia izba s kuchyňou. Súčasťou nočnej časti sú 3 izby, chodba a kúpeľňa s ďalším WC. Objekt je postavený s certifikovaných pálených tehál, oteplený 15 cm polystyrénom a stierkou, spĺňa požiadavky nízkoenergetického domu, krov je drevený s odkladacím priestorom a strešnými schodmi z chodby. Predáva sa ako holodom s realizovanými omietkami, vymaľovaný (individuálne riešenie typu podlahy a obkladov vo WC i kúpeľmi). Okolo celého objektu je vybudovaný betónový prístupový chodník, parkovanie je riešené pred objektom, terén je upravený – vysvahovaný s realizovanými opornými múrikmi s čelnej časti.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 502 111 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrika
  • voda
  • príjazdova cesta

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.