Podnik na porážku a spracovanie hovädzieho a bravčového mäsa aj s pozemkami

Tlač

Popis nehnuteľnosti

Poloha
Cena
Cena dohodou
Typ nehnuteľnosti:
Prevádzky na podnikanie
Typ ponuky:
Predaj
Plocha :
9000 m2
Link na mapu :
ukáž mapu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj prevádzku na porážku, spracovanie a distribúciu mäsa a mäsových výrobkov .Nachádza sa na okraji obce Bušince, okres Veľký Krtíš ,Banskobystrický kraj. Súčasťou predaja sú aj pozemky prislúchajúce k podniku o výmere cca 9000 m2.Všetky technologické zariadenia a kompletné zariadenia jednotlivých výrobných sektorov zostávajú. Výrobná kapacita a následné spracovanie umožňuje poraziť až 150 ks ošípaných a 35 ks hovädzieho dobytka.
Všetky technologické zariadenia na porážku ako aj na spracovanie mäsa sú v plne funkčnom stave s možnosťou veľmi rýchlo obnoviť výrobu. V rámci výroby sa nachádza aj dostatok chladiarenských priestorov a mraziarne na cca 80 ton. Odpadové hospodárstvo je riešené veľkokapacitnými certifikovanými žumpami. Veľkou zaujímavosťou v rámci komplexu je 80 metrov dlhá a klenbová pivnica z tehál využiteľná rôznymi spôsobmi. Kupujúci má v rámci kúpnej ceny kompletný právny servis počnúc rezervačnou, následne kúpnou zmluvou ,vybavenie katastra, prepis energií..
Pre viac informácií, prípadne dohodnutia termínu obhliadky, kde vážnemu záujemcovi poskytneme všetky ostatné potrebné detaily týkajúce sa predmetu predaja nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom..Čo sa týka ekonomických ukazovateľov, firemného know- hov a dohody na kúpnej cene bude predmetom osobných stretnutí priamo s majiteľmi a vážnym záujemcom o kúpu.
Zariadenie: Kompletné zariadenie vrátane technológií
Pozemok: Rovinatý

Výmera pozemku: 9000
Celková úžitková plocha administratívy: 160
Celková úžitková plocha skladu: 500
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Septik,Mestská voda,Studňa

Pre viac informácií alebo obhliadku ma kontaktujte na tel 0903 502 111

 

Máte ďalšie otázky ? Kontaktujte nás. Radi odpovieme.

Vaše údaje nezhromažďujeme, ani žiadnym spôsobom nearchivujeme. Slúžia len na to, aby sme Vás mohli kontaktovať ohľadne ponuky pre Vás.